Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přestože panička je milovnicí nás pejsků, tento web nepíše pouze pro pejsky. Má ráda všechny druhy pejsků - kromě takových tich,o kterých říká,že je to urážka slova PES.Nemyslí to špatně, ale myslí tím kamarády psy, kteří jsou miniaturní:-) jako třeba jorkšíři, srnky, atd. Avšak její brácha Michal je majitelem jednoho takového miniaturního hafánka, a máme Barunku moc rádi.Je to individuální, jistě záleží na přístupu.

Z archivu: "Denny"...

Panička od malička miluje zvířátka. Sice bydlíme v domku, ale máme hodně malou zahrádku. Mým předchůdcem tady byl Beník. Bohužel ho nikdo neučil k správnému chování, a tak se stalo, že z něho vyrostl ňafánek, který na potkání se zakousl do něčí nožky a nebo třeba jen tak utekl, a mohli si hlasivky vykřičet, stejně se vrátil, až když se mu chtělo. Ben umřel, když bylo Dennymu 2 roky. Mezitím se tu vystřídalo hodně kocourů, prvním byl Filip, pak Ferda, Mikeš, Bertík a teď tu tak trochu kraluje Elvis. Prý je sousedovic, ale u nás je pečený, vařený:) - to berte samozřejmě s nadsázkou:-)))

Cílem těchto stránek je shrnutí informací pro lidi, kteří znají nás znají, pro ty, kteří třeba nějaké informace odsud využijí pro svoji potřebu. Také bychom vás zde rád informovali o ochraně zvířátek a poučili lidi, jak se k nám mají chovat, že si skutečně zasloužíme mít stejná práva a žít tak, abychom byli spokojení. 

Pokud by někdo chtěl ublížit zvířátkům, věřte, že se pokusíme udělat vše proto, abychom jim pomohli..                                                                            

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář